Uudenmaankatu 6 a 1
20500 Turku

Toimistomme avoinna arkisin klo 8.00 – 16.00

Asiakaspalvelu
puhelin  02 – 511 8500
saartooy@isannointi-saarto.fi

Isännöitsijät

Pertti Satopää

Yksikön päälikkö, isännöitsijä
puh. 02-511 8528
pertti.satopaa@isannointi-saarto.fi

Päivi Sainio

AIT, Auktorisoitu isännöitsijä
puh. 02-511 8530
paivi.sainio@isannointi-saarto.fi

Kari Lähde

IAT, isännöitsijä
puh. 02-511 8534
GSM 040 669 7900
kari.lahde@isannointi-saarto.fi

Jan Lindros

Avustava isännöitsijä
puh. 02-511 8529
GSM 040 682 0206
jan.lindros@isannointi-saarto.fi

Toimisto

Merja Saarto

toimistopäällikkö
puh. 02-511 8522
merja.saarto@isannointi-saarto.fi

Anu Heikkilä

kirjanpitäjä
puh. 02-511 8535
anu.heikkila@isannointi-saarto.fi

Katja Reini

kiinteistösihteeri
puh. 02-511 8523
katja.reini@isannointi-saarto.fi

Ellen Tuomisto

kirjanpitäjä
puh. 02-511 8526
ellen.tuomisto@isannointi-saarto.fi

Miia Hangas

kirjanpitäjä
puh. 02-511 8531
miia.hangas@isannointi-saarto.fi

Sanna Lainio

kirjanpitäjä
puh. 02-511 8524
sanna.lainio@isannointi-saarto.fi

Ota yhteyttä

Talonyhtiöiden laskutustiedot

Taloyhtiöiden sähköiset laskutusosoitteet löytyvät osoitteesta www.verkkolaskusosoite.fi tai kysymällä Isännöinti-Saarron asiakaspalvelusta.

 

 

Kaikki taloyhtiöille kohdistuvat laskut voi toimittaa sähköpostitse osoitteeseen laskut@isannointi-saarto.fi tai paperisena alla olevan ohjeen mukaisesti.

 

 

Varmistathan, että laskusi on aina muodossa:

As Oy XX

c/o Isännöinti-Saarto Oy

Uudenmaankatu 6 a 1

20500 Turku